Strona główna » O firmie

O Firmie

    Kamieniarstwo Bromma Granit  jest firmą rodzinną o wieloletniej tradycji Sięgającej 1964r. Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem nagrobków i grobowców z kamieni naturalnych, od momentu zakupu surowca w formie bloku granitowego. Posiadamy nowoczesny park maszynowy CNC oraz wykwalifikowaną  kadrę pracowników co pozwala nam na uzyskanie najwyższej jakości naszych wyrobów. Cele jakie sobie stawiamy to satysfakcja klienta i ciągłe doskonalenie jakości wykonywanych przez nas usług. Z naszej strony gwarantujemy szybką i wysoką jakość wykonywanych usług oraz indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo również bogatą ofertę dodatków do nagrobków takich jak: Litery i krzyże metalowe, litery i krzyże piaskowane, wazony, lampiony, zdjęcia porcelanowe i grawerowane. Posiadamy dużą wystawę gotowych nagrobków oraz katalogi naszych produktów co pozwoli Państwu wybranie wzoru spełniającego Wasze oczekiwania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w siedzibie firmy w Kątach Opolskich oraz w punkcie sprzedaży w Opolu  przy ul. Budowlanych 11a